Nová miniencyklopédia prírodnej liečby - knihu o prírodnej liečbe od Dr. Bukovského

Nová miniencyklopédia prírodnej liečby - knihu o prírodnej liečbe od Dr. Bukovského
Zdroj: bigstockphoto.com

Igor Bukovský, známy svojím nekompromisným prístupom k stravovaniu a životnému štýlu, vydáva novú knihu s názvom Nová miniencyklopédia prírodnej liečby. "Všetky zaujímavé veci, ktoré máme k dispozícii a o ktorých máme spoľahlivé informácie, som sa snažil spracovať a poskytnúť v tejto knihe," skonštatoval na stretnutí s novinármi Bukovský.

Kniha nadväzuje na veľmi úspešný autorov titul Miniencyklopédia prírodnej liečby, ktorej sa na Slovensku a v Českej republike od roku 1992 v opakovaných a doplnených vydaniach predalo spolu viac ako 400.000 kusov. Prírodná medicína môže veľmi účinne podporiť moderné liečebné postupy, ale vzhľadom na množstvo neodborných a nepodložených informácií aj spôsobiť veľa problémov. Nové, výrazne rozšírené a doplnené vydanie má ambíciu sprístupniť aktuálne a dôveryhodné informácie z oblasti prírodnej liečby a použitia prírodných prostriedkov liečby a súčasne naučiť čitateľa rozlišovať pravdu od bludov. Text je rozdelený do dvoch základných častí - ochorenia a špeciálne potraviny a výživové doplnky.

Kniha je zároveň základným materiálom pre prednáškové turné, ktoré Bukovský pripravuje s Úniou žien Slovenska (ÚŽS). V rámci prednášok a besied v 11 slovenských mestách sprostredkuje Bukovský aj formou svojich obľúbených názorných ukážok nové informácie o výžive a zdraví, ale aj množstvo rád a typov na prírodnú formu liečby častých ochorení. Prednášky organizuje a hradí ÚŽS, ktorá chce aj takouto formou prispieť k prevencii, zdravému životnému štýlu i k zdravému stravovaniu v rodinách, o ktorom zväčša rozhodujú práve ženy. Cyklus prednášok bude pre všetkých záujemcov za symbolickú cenu jedno euro (30 Sk).

Autor článku: TASR

Dátum zverejnenia: