korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

O Zzz.sk

O nás

Stránka slúži k prezentácii zdravotníckych a podobných zariadení, a tým informovanosti občanov o službách v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Vytvára priestor k reálnej informovanosti návštevníkov o poskytovaných službách na jednom mieste. Zároveň prostredníctvom článkov a diskusie robí osvetu a podporuje projekty v danej oblasti. Umožňuje vyhľadávania podľa rôznych kritérií, ako napr. ambulancie podľa špecializácie, činnosti, regiónu, mestských častí, a iných dôležitých kritérií.

KATALÓG ZDRAVOTNÍCKYCH ZARIADENÍ, INŠTITÚCIÍ A FIRIEM súvisiacich so zdravím

Prezentácie obsahujú základné kontaktné údaje, ordinačné/otváracie hodiny, mapy a lokalizáciu, informácie o zmluvných vzťahoch s poisťovňami, oznamy o neprítomnosti lekára/čerpaní dovolenky, fotogalériu a iné. Katalóg  je členený na ambulancie, APS (ambulantná pohotovostná služba), lekárne, očné optiky, veterinárov, výdajne zdravotníckych pomôcok,  ADOSy, hospice, a ďalšie. Firmy sú v katalógu delené do jednotlivých kategórií podľa špecializácie, resp. zamerania a činnosti. Nájdete tu nemocnice, polikliniky, kúpele, pôrodnice aj alternatívnu medicínu, zdravú stravu, starostlivosť o telo, výživové doplnky a pod..

ČLÁNKY A SPRAVODAJSTVO

Na Zzz.sk nájdete spravodajstvo zo zdravotníctva, zaujímavé články o zdraví, novinkách i ponukách klientov, chorobách, zdravom životnom štýle, zdravotníctve, výskume a histórii medicíny i vtipy. Je tu obsiahly archív článkov, v ktorých sa dá vyhľadávať. Výrazne posilňujú informácie o klientoch.

DISKUSNÉ FÓRUM

Rôznorodé témy od alergií, cez problémy s chrbticou až po erekciu. Otázky/problémy a odpovede/ poradenstvo z konkrétnych poznatkov návštevníkov. Fórum má informatívny charakter, problémy je potrebné konzultovať s odborníkmi. V archíve nájdete veľké množstvo príspevkov radené podľa dátumu pridania. Prosíme o dodržiavanie pravidiel.

PONUKA SLUŽIEB ZÁKAZNÍKOM/UŽÍVATEĽOM

Prečo využiť naše služby ?

  1. Takmer  900 tis. návštevníkov/mes. z toho cca 500-700 tis. jedinečných = najviac navštevovaný portál v tomto segmente. Už 15. rokov na trhu.
  2. Bezplatne prezentované vstupné informácie (– odkaz na obsah: názov, adresu, tel.čislo, mailovu adresu, ordinačné/otváracie hodiny a pod.). Zaradenie do kategórie podľa zamerania činnosti v danom regióne, mapku, zoznam zmluvných poisťovní, krátky popis poskytovaných služieb, prezentovanie fotografií, loga, neprítomnosti v ambulancii, zaradenie do kategórie podľa zamerania činnosti a celkového zoznamu v regióne - umiestnenie abecedne pod platiacimi klientami. Prezentácia akcií, aktualít, noviniek vo svojom profile. Odkaz na vlastnú web stránku, prípadné vytvorenie subdomény nazov_ambulancie.zzz.sk (odkaz napr. http://www.ortoped.zzz.sk/). Aktualizáciu si zabezpečuje klient na základe dodaného prístupu do administratívy). Možnosť tlače ordinačných hodín a súvisiacich informácii, cenníka a pod.. Štatistika/informácia o návštevnosti Vašej prezentácie v klientskej administratíve.
  3. Reálne možnosti zviditeľnenia sa prostredníctvom platených služieb (cenník).
  4. Jedinečná možnosť cielenej reklamy regionálne i celoslovensky a podľa kategórií vizitkami, bannermi, brandingom a i..
  5. Ak nie ste u nás registrovaný urobte tak: registrácia.
Ak chcete vedieť viac alebo potrebujete vypracovať návrh prezentácie, cenovú ponuku či poradiť s        plánovaním kampane, kontaktujte nás – info@zzz.sk

Zzz.sk v číslach. Celkom cca 15 tis. subjektov

V databáze je takmer 12 000 ambulancií, 230 nemocníc a polikliník, 1 600 lekární, všetky pohotovosti, 140 výdajní zdravotníckych pomôcok, 276 očných optík, 225 ADOSov (Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti), 32 hospicov, 68 kúpeľných i wellness zariadení, 293 veterinárnych ambulancií, 356 zariadení v oblasti zdravia a krásy a iné kategórie.
V katalógu „Zdravie a krása“  návštevník nájde napr.: Kúpele a wellness, Alternatívna medicína, Šport a fitness, Zdravá strava, Starostlivosť o telo, Lieky a doplnky výživy, Žena a dieťa a iné.

Návštevnosť na základe socio-demografických údajov

Portál www.zzz.sk je najnavštevovanejšou stránkou zdravotníckych zariadení na Slovensku - cca 900tis./mes. pričom jedinečných návštevníkov je cca 600 tis./mes. Návštevnosť vzrástla.
Zzz.sk zaznamenalo podľa google analytics takmer 8 mil. zobrazení za 1. polrok 2020 z toho jedinečných cca 4 mil. Priemerný čas na zobrazenie bol 1:37 min..
Najpočetnejšia až 58% je veková kategória 18-39 ročných. Z celkového počtu návštevníkov 61% predstavujú ženy.

Ostatné

Okrem internetu sa na verejnosti prezentujeme prostredníctvom printových médií, televízie, rozhlasu, mediálnymi partnerstvami na odborných podujatiach, vystupovaním na kongresoch a na medzinárodných zdravotníckych výstavách.
V októbri 2007 sa zzz.sk zúčastnil súťaže Internetový projekt roka, kde zo 417 kandidátov a 45 semifinalistov vyhral 1. miesto. Súťaž organizoval denník SME.

"Informatizácia zdravotníctva je jednou z priorít Európskej únie a Brusel je do tejto oblasti ochotný smerovať miliardy. Napriek tomu je zzz.sk dodnes prakticky jedinou prioritnou slovenskou webovou aplikáciou užitočnou pre občanov." Tomáš Bella, SME

Zzz.sk začalo zobrazovať prvé údaje 25. októbra 2005 = 15 rokov sme tu pre Vás.

Naše krédo : „Všetko o zdraví pre občanov Slovenska na jednom mieste“.

Kolektív zzz.sk

Bratislava 15. októbra 2020