Súťaž k aktualizácii údajov

Súťaž k aktualizácii údajov
Len správne a pravdivé informácie pomôžu všetkým. Preto sa obraciame na vás návštevníkov – „zapojte sa do súťaže“ k „aktualizácii údajov“ a nahlasovaniu „nových zariadení“ a vyhrajte dobré ceny značky Eucerin a Manufaktura.


NAHLÁSENIE NESPRÁVNÝCH ÚDAJOV (červené pole v každej prezentácii zariadenia)
 

 
„PRIDAŤ ZARIADENIE“ (na všetkých stránkach a podstránkach vpravo hore)


 
Stránka slúži k prezentácii zdravotníckych a podobných zariadení, a tým informovanosti občanov o službách v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Vytvára priestor k reálnej informovanosti návštevníkov o poskytovaných službách na jednom mieste. Zároveň prostredníctvom článkov a diskusie robí osvetu a podporuje projekty v danej oblasti. Umožňuje vyhľadávania podľa rôznych kritérií, ako napr. ambulancie podľa špecializácie, činnosti, podľa regiónu, mestských častí, a iných dôležitých kritérií.

KATALÓG ZDRAVOTNÍCKYCH ZARIADENÍ, INŠTITÚCIÍ A FIRIEM súvisiacich so zdravím


Prezentácie obsahujú základné kontaktné údaje, ordinačné/otváracie hodiny, mapy a lokalizáciu, informácie o zmluvných vzťahoch s poisťovňami, oznamy o neprítomnosti lekára/čerpaní dovolenky, fotogalériu a iné. Katalóg  je členený na ambulancie, LSPP, lekárne, očné optiky, veterinárov, výdajne zdravotníckych pomôcok,  ADOSy, hospice, a ďalšie. Firmy sú v katalógu delené do jednotlivých kategórií podľa špecializácie, resp. zamerania a činnosti. Nájdete tu nemocnice, polikliniky, kúpele, pôrodnice aj alternatívnu medicínu, zdravú stravu, starostlivosť o telo, výživové doplnky a pod..

Viac : https://www.zzz.sk/info/ozzz
 
Sme tu pre Vás návštevníkov i zdravotnícke zariadenia takmer 15 rokov.
Stránku mesačne navštívi takmer 1 mil. návštevníkov

Naše krédo : „Všetky dôležité informácie o zdravotníckych zariadeniach na jednom mieste“.
 
Štatút súťaže

Team zzz.sk
 

Dátum zverejnenia: