Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

DERMA junior , s.r.o, Kožná ambulancia - MUDr. Michaela Blaško , PhD. Líščie údolie 57 84104 Bratislava detský pavilón PLK Karlova Ves- nízka budova, poschodie: 1., dvere: 164

Personál

Lekári

MUDr. Michaela Blaško , PhD.

MUDr. Jana Lengyelová

MUDr. Elena Šustrová PhD.

MUDr. Zuzana Rajczyová

MUDr. Vanda Martišková

Sestry

Mária Ušiaková

Mgr. Zuzana Slezáková

Akcie a oznamy

Jarné osvieženie pleti

od 24.3.2017
Jarné osvieženie pleti

Naše milé pacientky, milí pacienti,

v DERMA junior Vám ponúkame jarné osvieženie pleti- ošetrenie VITAL INJECTOR SKINBOOSTER, NOVINKA v omladzovaní a hydratácii pleti. Vital Injector  II. generácie je prístroj, pomocou ktorého sa do kože aplikuje kyselina hyalurónová na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Ošetrenie je z dlhodobého hľadiska jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie, je zaručená kontrolovaná hĺbka aplikácie a precízny mikroobjem dávky rozdelený do 5 ihličiek.

Pre koho je Vital Injector určený: Vital Injector skinbooster je vhodný pre dehydratovanú pokožku v každom veku.

Kedy ošetrenie podstúpiť: Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka-   ak je pleť suchá a zvädnutá, dehydratovaná a matná. Výsledkom ošetrenia je pleť dlhodobo hydratovaná, rozjasnená, povrchové jemné vrásky sú eliminované, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo.

Ako zákrok prebieha: Ošetrenie trvá cca jednu hodinu. Kúra pozostáva z troch sedení v rozmedzí jedného mesiaca medzi dvoma sedeniami.Lokality vhodné na OŠETRENIE: tvár/ krk/ dekolt. Cena: 200 eur / 1 sedenie / 1 lokalita , celá kúra: 550 eur ( 3 sedenia/ 1 lokalita).

Na zákroky alebo do poradne je možné objednať sa ku všetkým doktorkám na telefónnom čísle 02/65423436 alebo mailom na adrese: dermajunior.karlovka@gmail.com.

Zobraziť viac

Redukcia potenia- botox

Redukcia potenia- apilkáciou botulotoxínu!

AKCIA!!! ženy: 250 eur, muži:300 eur (obe podpazušia)

V ľudskom tele sú skoro 4 milióny potných žliaz. Telo si potením reguluje svoju telesnú teplotu, čím chráni organizmus pred prehriatím, a tiež prostredníctvom potu vylučuje odpadové a prebytočné látky.

Podpazušie, dlane a chodidlá sú miesta so zvýšenou aktivitou potných žliaz. Potenie na dlaniach a chodidlách je stimulované emocionálne, zatiaľčo potenie v podpazuší aktivujú aj zmeny teploty. Príčina nadmerného potenia (hyperhidrózy) je však väčšinou neznáma.

viac o potení čítajte tu:

http://www.solen.sk/pdf/fe8da6f3d912da520fda580e0b5a7e1b.pdf

Na zákroky alebo do poradne je možné objednať sa ku všetkým doktorkám na telefónnom čísle 02/65423436 alebo mailom na adrese: dermajunior.karlovka@gmail.com.

Zobraziť viac

Zmena

od 29.5.2018

Vážení pacienti,

radi by sme Vás informovali, že s platnosťou od 4.6. 2018 budeme vyšetrovať  všetkých pacientov výhradne na objednávky počas celých ordinačných hodín. Reagujeme tak na Vašu požiadavku a šetríme tým Váš čas.

Objednávať sa môžete osobne priamo v ambulancii,  e-mailom:  dermajunior.karlovka@gmail.com  alebo cez portál www.navstevalekara.sk
 

Zobraziť viac

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

 • Pondelok objednaní pacienti
 • Utorok objednaní pacienti
 • Streda objednaní pacienti
 • Štvrtok objednaní pacienti
 • Piatok objednaní pacienti

Poznámka: Pracujeme výhradne na objednávky. Odbery: 07:30 - 08:00 /okrem stredy/- objednaní pacienti.

O zariadení

Ambulancia pre choroby kožné a pohlavné, Poliklinika Karlova Ves, detský pavilón, 1.poschodie, č.dverí 163 -164, PeHa č.dv. 149.

Vážení pacienti,

radi by sme Vás informovali, že vyšetrujeme všetkých pacientov  na objednávky počas celých ordinačných hodín. Reagujeme tak na Vašu požiadavku a šetríme tým Váš čas OBJEDNANIE je BEZPLATNÉ!
Objednať sa môžete osobne priamo v ambulancii alebo e-mailom:  dermajunior.karlovka@gmail.com  alebo cez portál www.navstevalekara.sk

Estetická a korektívna dermatológia

Okrem diagnostiky a liečby všetkých kožných a pohlavných ochorení sa v našej ambulancii dajú podstúpiť rôzne zákroky:
- aplikácia botulotoxínu na redukciu vrások alebo nadmerného potenia
-
aplikácia kyseliny hyalúronovej na redukciu vrások, doplnenie chýbajúceho objemu
- mezoterapia/ mezopeel /mezolift- koktejl plný vitamínov, minerálov,kyseliny hyalurónovej na hydratáciu a výživu celej plochy kože tváre, krku, dekoltu,
- chemický peeling na zjednotenie farby pleti, omladenie kože, hojenie zápalov, podporná liečba akné
- nastreľovanie náušníc u detí od 6 mesiacov života a dospelých
- odstraňovanie kožných výrastkov, "znamienok" , bradavíc, rozšírených žiliek
- punch biopsia- odber tkaniva z chorobného ložiska + histologické vyšetrenie, diagnostika chorôb
- komplexná diagnostika príčin vypadávania vlasov, podporná injekčná liečba vypadávania vlasov aplikáciou vlasovej mezoterapie- XL HAIR roztok

 

Nezmluvná kožná ambulancia PeHa- zažite zdravie a krásu na vlastnej koži. Možnosť objednania máte k dispozícii non-stop,na vyšetrenie nečakáte.  Výhodné ceny dermatologických vyšetrení. Na vyšetrenie NIE je potrebný výmenný lístok. Ambulancia je určená pre pacientov od novorodeneckého veku po starobu.

Objednať sa môžete osobne priamo v ambulancii alebo e-mailom:  dermajunior.karlovka@gmail.com  alebo cez portál www.navstevalekara.sk
 

Ďalšie informácie

Nastreľujeme krásne náušničky od 6 mesiacov veku- viď fotogaléria.
Cena: 35 eur (komplet: 1 pár náušníc podľa vlastného výberu, zákrok, dezinfekčný roztok na domácu starostlivosť po zákroku, poučenie.)


 

Zaradenie zariadenia: Korektívna dermatológia , Kožné ambulancie - dermatologické , Neštátna | Karlova Ves

Podrobnosti

Jazyk

 • anglický

Poisťovňa

 • DÔVERA ZP [24]
 • VšZP [25]
 • Union ZP [27]

Ostatné

 • Parkovanie
 • Príjem nových pacientov

Patrí pod zariadenia

Poliklinika Karlova Ves