Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

ORL ambulancia, AURIS plus, s.r.o. - MUDr. Eleonóra Dzurčaninová Trieda SNP 88 04011 Košice obchodný dom Terasa /bývalá Cassovia/, Luník VII., vedľa lekárne, poschodie: 1, MHD: električka č. 6,9- zastávka Bernolákova

Personál

Lekári

MUDr. Eleonóra Dzurčaninová

Akcie a oznamy

PÍSKA VÁM V UŠIACH?

Vážení pacienti, od 14.marca 2016 je na našej ambulancii možnosť liečby tinnitu /pískania v ušiach/, porúch sluchu a závratov okrem medikamentóznej liečby aj nová liečebná metóda- inhalácia ionizovaného kyslíka . Cena jednorázovej inhalácie je 5 € . Liečebný význam má absolvovať 10 inhalácií v cykle 1-2x ročne. Metóda je vhodná aj na liečbu mnohých iných stavov ako doplnková liečba /indikácie sú veľmi podobné ako pri hyperbarickej oxygenoterapii/. Bližšie informácie na našom telefónnom čísle v čase ordinačných hodín. 
Tešíme sa na Vás!
Dr.DzurčaninováZobraziť viac

OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM

Naša ambulancia má objednávací systém pomocou tzv. e-časenky .
To znamená, že pacient si v čakárni v kiosku vytlačí lístok s poradovým číslom. Ak nechce čakať v čakárni, môže sa nechať privolať spätnou SMS správou.

Je možné sa objednať aj online- prostredníctvom internetu na www.ecasenka.sk  - taktiež s možnosťou privolania do čakárne SMS správou /privolávacia SMS správa sa odosiela vtedy, keď sú pred Vami 2 pacienti, t.j. v kľude sa dostavíte do čakárne a zakrátko ste vyšetrený(á)/ .

Čas objednania /vyšetrenia/ je orientačný , zohľadňuje priemernú dobu vyšetrenia na jedného pacienta.
Poradové číslo, ktoré si vytlačíte v čakárni alebo dostanete SMS správou, Vám napovie aj približný čas Vášho vyšetrenia. Ten si viete vypočítať tak, že na jedného pacienta sa ráta cca 15 minút. Napr. vaše poradové číslo je 10, teda vyšetrenie bude cca o 10:15 hod. /v stredu o 13:15/. Určite však odporúčame dostaviť sa do čakárne skôr- najmä ak nemáte privolanie, lebo trvanie vyšetrenia je u každého pacienta iné.
Ak premeškáte Vaše poradie, musíte sa zaradiť do poradia znova /ak je ešte k dispozícii voľné miesto/. Akceptujeme len výnimočné meškanie pacientov, a to vopred oznámené!

Kiosk v čakárni aj na internete sa zapína v konkrétny deň vždy 45 minút pred začiatkom ordinačných hodín. Pre online objednanie na iný deň /čísla 10-20/ je samozrejme dostupný nonstop, a možnosť objednať sa dopredu je nastavená na 21 dní vopred.

Dôležitá poznámka- na časenke sa objednajte do časti LEKÁR, ak chcete ísť na vyšetrenie. Ak sa objednáte do časti SESTRA, idete na odber krvi, inhaláciu alebo pre recept, ale nedostanete sa k lekárovi! 

Na jednu časenku sa objedná len jedna osoba. Ak chcete prísť na vyšetrenie viacerí /napr. členovia rodiny/, každý musí mať vlastné poradové číslo. 

Veľmi pekne Vás prosíme, aby ste nám nevyvolávali, kedy asi budete vyšetrení. Nemáme recepčnú, a čím viac budeme telefonovať, tým menej sa môžeme venovať pacientom, teda Vám . Približný čas vyšetrenia si vyrátajte podľa návodu vyššie. 

Pacient,  ktorý má záujem byť vyšetrený práve u nás, bude celkom logicky akceptovať aj naše pravidlá. Tí, ktorým náš systém nevyhovuje- s dôverou sa prosím obráťte na našich kolegov.
Máme veľmi radi našu prácu, a máme radi aj pohodové pracovné prostredie.
A to nám vytvárate /zatiaľ naozaj vo veľkej miere/ najmä Vy, čo nás navštevujete.

Tešíme sa na Vás!

MUDr. Dzurčaninová


 Zobraziť viac

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

 • Pondelok popoludní len foniatria!!,
 • Utorok
 • Streda
 • Štvrtok popoludní len foniatria!!,
 • Piatok

O zariadení

Ambulancia má výborné prístrojové vybavenie umožňujúce  dôkladnú diagnostiku /mikroskop, rinoendoskop, audiometer, tympanometer s možnosťou vyšetrenia strmienkových reflexov/, videolaryngostroboskop.

Okrem zdravotnej starostlivosti o choroby ušno- nosno krčné poskytujeme aj foniatrickú starostlivosť vrátane podrobného vyšetrenia hlasiviek videolaryngostroboskopiou, a liečbu porúch sluchu a tinnitu /pískania v ušiach/ vrátane prideľovania načúvacích aparátov .

Ako jediná ORL ambulancia na Východnom Slovensku sme vybavení prístrojom na inhaláciu ionizovaného kyslíka, používaného /okrem iného/ na liečbu tinnitu- pískania v ušiach a porúch sluchu- akútnych aj chronických, niektorých závratových stavov, ako aj všetkých ochorení spojených s nedostatkom kyslíka /alergie, astma, diabetes, chronické pľúcne choroby/.

Sídlo ambulancie je v širšom centre Košíc- sídlisko Terasa, Luník VII. /bývalý obchodný dom Terasa alebo Cassovia/, 1. poschodie. Hneď vedľa je lekáreň, parkovanie je priamo pri objekte a je zdarma.

Možnosť objednania sa na vyšetrenie na čas.

Tešíme sa na Vás!

Zaradenie zariadenia: ORL ambulancie - ušné, nosné, krčné , Neštátna | Západ

Podrobnosti

Jazyk

 • anglický
 • slovenský

Poisťovňa

 • DÔVERA ZP [24]
 • VšZP [25]
 • Union ZP [27]

Ostatné

 • Parkovanie
 • Bezbariérový prístup
 • Príjem nových pacientov